Adres

Mareşal F. Çakmak Cd. Dağlı 2 İşhanı No:9/4 İskenderun-HATAY

Telefon

0 (326) 614 41 14

ONLINE ÜCRETLİ DANIŞMA

ONLINE ÜCRETLİ DANIŞMA

Hukuk Büromuz, sadece yüz yüze görüşmeyle danışmanlık hizmeti vermemekte olup ayrıca başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için de online hukuki danışmanlık hizmetlerini internet üzerinden vermektedir.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve birikimini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı danışmanlık hizmetinde emeğinin karşılığını ücret olarak alması yasa ve hakkaniyet gereğidir. Bunun yüz yüze veya internet ortamında olması arasında bir fark yoktur.

Online hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilerin, sitemizde yer alan online ödeme sistemi ile danışmanlık ücretini ödedikten sonra iletişim formunu doldurması ve incelenmesini istediği belge veya dökümanlar var ise bunları faks, e-posta veya iletişim formu yoluyla bizlere ulaştırması gerekmektedir. hukuki danışmanlık talep eden kişi ile yüz yüze veya bir iletişim aracı ile belirli bir süre hukuki meseleye ilişkin sözlü danışmanlık faaliyeti gerçekleştirilir. Danışmanlık ücretinin ödenmesinin ardından hukuki problem belirtilir ve duruma ilişkin bir çözüm üretilir. Avukata sorulan sorular ve cevaplar gizli tutulur.  Başvuru yapılması durumunda alanında uzman avukatlar tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Online danışmanlık hizmeti aldıktan sonra aynı konuyla ilgili problemlerin giderilmesi için tekrar hukuki desteğe ihtiyaç duyulması halinde yeniden danışmanlık ücreti ödemek durumunda kalmadan bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık hizmeti karşılığı olarak 675,00 TL ücretlendirme yapılmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak Baro E- Tahsilat sisteminden güvenli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

https://pos.param.com.tr/Tahsilat/Default.aspx?k=b0881d11-f93b-4dfc-9ce7-773ccc7da6cb