Adres

Mareşal F. Çakmak Cd. Dağlı 2 İşhanı No:9/4 İskenderun-HATAY

Telefon

0 (326) 614 41 14

KURUMSAL

KURUMSAL

Hukuk büromuz, sosyal sorumluluk çerçevesinde, hukukun gelişmesine katkıda bulunmayı temel amaçlarından birisi olarak kabul etmektedir. Avukatlık hizmetlerimizi, Yasasının 34. Maddesinde belirtildiği üzere; özen, doğruluk ve onur içinde, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun bir biçimde ve meslek kurallarına bağlı olarak sürdürmekteyiz.

Büromuz etik değerlere sıkı sıkıya bağlılığı ilke edindiğinden, üstlendiği iş konularında ve vekalet kabulünde de seçici davranmaktadır. Kadına Karşı Şiddetin Engellenmesi ile ilgili bir çok projede yer almakla birlikte Ankara Barosu Gelincik Projesi’ne de destek vermektedir. 

Hukuk büromuz Aile Hukuku, Boşanma Davaları, Yurtdışında Mahkemelerce Verilmiş Boşanma Kararlarının Tanınması ve Tenfizi Davaları, Miras Hukuku ve Miras Taksim Sözleşmeleri,Bilişim Suçları, İş Hukuku ve İş Kazası Tazminatı Kapsamındaki Davalar ile Sözleşmeler Hukuku, Sağlık Hukuku, Sanatçı ve Siyasetçilere Yönelik Online İtibar Yönetimi Danışmanlığı başta olmak üzere bakımından bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.